• Неодамнешно
Замена на активирачот на заклучување на вратите компатибилен со 2005 година- Nissan Murano Front, левиот возач
zoom_in

Замена на активирачот на заклучување на вратите компатибилен со 2005 година- Nissan Murano Front, левиот возач

DEN 1199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 6-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Дел Број : 937250 Warranty : 1-годишна замена за неограничена милест гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел . Компатибилен со следниве возила : Позиција : предност, левоФитноте : За модели со интелигентен клуч System Nissan2005-2007 Murano (подмодел : S, SE, SL) Број на размена на размени : 937250.

Избор на купувачи..