• Неодамнешно
Глам И Сјај Сјајот Акрилик Колекција
zoom_in

Глам И Сјај Сјајот Акрилик Колекција

DEN 66.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата Сјај Акрилик во Прав содржи најдобар квалитет на сјајот за максимална брилијантност и долготраен сјај. Овој 42 живописен комплет за бои е претходно измешан и подготвен за употреба.Големина : 2 мл Тегли Направени ВО УСЕИН СОСТОЈКИ : Поли( етил метакрилат),Поли (метил метакрилат), Дибензоил Пероксид И Разни Сјај.Ве МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : Ние се стремиме да ги направиме нашите дигитални бои што е можно попрецизни за вистинската боја на производот но, поради различните поставки на мониторот и електронските уреди, боите може малку да се разликуваат. Глам & Блеска Сјајот Акрилик Колекција.

Избор на купувачи..