• Неодамнешно
Примарно Злато Карат Бело Злато Рубин И Дијамант Пост Обетки
zoom_in

Примарно Злато Карат Бело Злато Рубин И Дијамант Пост Обетки

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете изјава со овие прекрасни дијамантски и рубин обетки. Обликувани од бело злато од 14 карати, овие обетки имаат овална форма од 5х3мм 0,586 цтв црвени рубини скапоцени камења и дијамантски акцент за софистицирана привлечност. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад овие обетки се совршени за да го прослават вашиот јулски роденден.Метална Тежина : 0,95 Грама Накит Тип : Фино Обликување Тип : Студгендер : женско затворање : Пост И Туркање Назад Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 9мм х 4ммсолидгемстоун Детали : Тип : Рубин Месец На Раѓање : Јуликолор : Црвена Форма : Овализа : 5мм х 3ммвежина : 0,586 cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongdiamond Детали : Облик : тркалезна големина : 1mmweight : 0,01 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongyar Вашиот Предмет пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Цврсто, Пост И Туркање Назад, Рубин, Дијамант, Родиум.

Избор на купувачи..