• Неодамнешно
Паначе Ана Бразилски Гаќички, Мали, Салса Црвена
zoom_in

Паначе Ана Бразилски Гаќички, Мали, Салса Црвена

DEN 320.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Паначе Ана Бразилски Гаќички (9392) се одликува со гроздобер чипка, наредена напред за скромност, со полупроѕирни панели на колкот и грбот. Оваа гаќичка седи ниско на колковите. Спарете го овој дрзок Бразилски краток со Паначе Ана Чипка Нурне Долна Жица Градник (9396), продаден одделно, за зачинета И сочна топла црвена долна облека. Сите околу полу-чиста чипка со скромност наредени пред. Дрско задно покривање. Наредени гусет. Половината со помал пораст, најмногу седи на колковите. Необврзувачка колк и горната задна чипка за мазно и флексибилно вклопување.

Избор на купувачи..