• Неодамнешно
Авамо Жени Крстот Торби Прилагодлив Ремен Торбичка Гласник Издржлив Мобилен Телефон Чанта Метал Поштенски Дами Мода Отстранлив СТП Цврста Боја Кафеава
zoom_in

Авамо Жени Крстот Торби Прилагодлив Ремен Торбичка Гласник Издржлив Мобилен Телефон Чанта Метал Поштенски Дами Мода Отстранлив

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Вино Црвено, Зелено, Кафеаво, Жолто, Црно, Сиво, Сино, Розово Материјал : Големина На Торба : 16x4, 5x20cm/6, 3x1, 77x7, 87"Затворање : Pipperseason : Пролет, Лето, Aut, Зимаtt Style : Мода Гласник Торба Крст Тело Торба, Рамо Торба, Чанта, Чанта, торбичка, паричник, телефонска торба, Чанта За Мобилен Телефон, Торба За Спојки, Торбичка За Патување Карактеристики : 1. Нашите чанти за рамо за мобилни телефони се погодни за млади девојки и жени.2. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање со патент.3. Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, чантата за вкрстено тело на мобилниот телефон е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна торбичка чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените на шопинг, работа или состанок .пакетот вклучува : tt1 x Женски Мобилен Телефон Чанта (Други Додатоци Не Се Вклучени)Известување : t topleese дозволи 1-3 CM се разликува поради рачно мерење.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Материјал : Телефонска чанта изработена од висококвалитетна стп ткаенина цврста, издржлива и отпорна на прскање, перат, убава и лесна, ниту едно животно не е повредено;. Компактен . Долг Поширок Ремен : чантите за вкрстено тело на мобилниот телефон се доволно долги за да користат удобно вкрстено тело, а чантата виси до линијата на ременот, не до широка или тенка;. Повод : Класичен И модерен изглед. Оваа телефонска торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци ,забави, шопинг, патувања, плажи и други активности;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа торба за чанти за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство.

Избор на купувачи..