• Неодамнешно
Нулум Шанте Зиг-Заг затворен килим на отворено, 8 '10', сиво
zoom_in

Нулум Шанте Зиг-Заг затворен килим на отворено, 8 '10', сиво

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мека боја, модерен дизајн и разноврсност сега е ваша со овој прекрасен машински килим во затворен простор/отворено. Изработено со употреба на трајни синтетички материјали, ова килим ги перница нозете за крајна удобност и може да создаде совршен амбиент без разлика дали ќе одлучите да ги користите овие затворени или на отворено. Неутрална шема на бои со високо-низок дизајн го прави ова идеален килим што се спарува со кој било од постојниот декор. Уживајте во вашето време дома со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Nuloom Shante Zig-Zag Indoor/Outdoor Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поставување : затворен / отворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, внатрешен двор / отворено.

Избор на купувачи..