• Неодамнешно
Ткинг Мода Жени Секси Танкини Плус Големина Два Костими За Капење Печатени Руширани Обложени Со Шорцеви Костим За Капење Бела Л
zoom_in

Ткинг Мода Жени Секси Танкини Плус Големина Два Костими За Капење Печатени Руширани Обложени Со Шорцеви Костим За Капење Бела

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 100% Најлонски Бои : Жешка Розова,Сина,Бела Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : V-Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Костими За Капење; Танкини; Костим За Капење За Жени Стил : Секси; Секојдневна Сезона : Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Пливање, Пакет За Одмор вклучени : 1сет Костими За капење Материјал : 100% Најлон. Женскиот Костим за Капење Е Изработен од Мека Висококвалитетна Ткаенина. Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив, Удобен за Носење. Професионалната Технологија За Шиење Го Прави Поеластичен и Поудобен, Брзото Сушење Осигурува Поголема Удобност за Вашето Тело. Карактеристики : Женска Летна Плажа 2023 Секси Танкини Плус Големина Дводелни Костими За Капење Печатени Ручани Обложени со Шорцеви Без Ракави В-Вратот Бенд Половината Краток Костим За Капење. Умерената Покриеност За Дното Елегантно Ги Контурира Вашите Облини, Правејќи Ве Попримамливи, Шик и Флертувачки. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : Ние сме Посветени На Обезбедување На Квалитет, Удобност и Соодветен Производ. Ве молиме Консултирајте Се Со Табелата Со Големини Пред Да Ја Поставите Вашата Нарачка За Да Обезбедите Најдобро Вклопување.

Избор на купувачи..