• Неодамнешно
Подна Вазна-Висок Цилиндар Изработен Од Теракота Со Црвен, Портокалов, Жолт, Црн Стаклен Мозаик-Исклучителен Акцент На Декор На Домот – - За Ходник, Спална Соба, Дне?
zoom_in

Подна Вазна-Висок Цилиндар Изработен Од Теракота Со Црвен, Портокалов, Жолт, Црн Стаклен Мозаик-Исклучителен Акцент На Декор

DEN 1119.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Квалитетна стока, вие го заслужувате ТОА ЖКРПА Подна Вазна-Висок Цилиндар Изработен Од Теракота Со Црвени, Портокалови, Жолти, Црни Стаклени Мозаични Парчиња – Извонреден Акцент На Декор За Домот – 18 х 9 Инчи - за Ходник, Спална Соба, Дневна Соба.

Избор на купувачи..