• Неодамнешно
Премиум за мажи на Ли Менс Изберете екстремна удобност Пант
zoom_in

Премиум за мажи на Ли Менс Изберете екстремна удобност Пант

DEN 590.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Премиумот за мажи за мажи „Ли“ Изберете екстремен удобност, нуди разноврсност од работа до игра. Атлетските детали како џебовите од мрежи, флексибилниот лента за половината и нашата активна ткаенина за удобност се комбинираат со класичен каки изглед за максимална удобност и стил. Покрај директно вклопување и рамен фронт, овие каки панталони имаат и предни џебови од предниот дел и заварени џебови. Тие сигурно ќе ве одведат од работниот ден во една ноќ во градот. Директно одговара. Седи под природна половината. Флексибилна лента за половината. Поштенски мува со затворање на копчињата. Стил# 104273503.

Избор на купувачи..