• Неодамнешно
14к розово злато и женски ѓердан од синџирот на хартија 24
zoom_in

14к розово злато и женски ѓердан од синџирот на хартија 24

DEN 8080.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

14 K розово злато машко и женско 24 "2,1мм хартиен клип ѓердан со 050 мерач и заклучување на јастог. Да се ​​биде ѓердан за врски, синџирите на хартиени клипови секогаш ќе бидат во првите редови на модата заради нивната способност да направат без напор начин на гледање стилски . Обиден и вистински класик, овој ѓердан од синџирот на клип на хартија доаѓа во 14 карат злато и варира во три бои : жолто злато, бело злато или розово злато. Со мноштво големини и должини на ланецот за да изберете од вас, несомнено ќе бидете во можност за да откриете дека специјалниот ланец го барате. Лесен за управување со заклучување на јастог го украсува овој ланец за брзо затворање. 100% Загарантирано задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен Процесот е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано е да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Розово злато (боја на роза). (Друг) синџир на хартија.

Избор на купувачи..