• Неодамнешно
Ракавица За Бања Еднократно Перење Куќа Бања Спа Капење Тело Рака Назад Лице Чистење Ракавици Мртви Додатоци За Отстранување На Кожата
zoom_in

Ракавица За Бања Еднократно Перење Куќа Бања Спа Капење Тело Рака Назад Лице Чистење Ракавици Мртви Додатоци За Отстранување

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Еднобојна : ракавицата за капење е дизајнирана со 2 различни бои што можете да ги изберете според вашите лајкови.Пренослив : ракавицата за капење е со мала големина и тежина, така што лесно може да се земе со нас кога ќе треба да излеземе.Широка Употреба : ракавицата за капење може да се користи за многу делови од телото како нога, рака, грб, лице и сл, што е корисно.Корисна Алатка : ракавицата за капење може ефикасно да ви помогне да ја отстраните мртвата кожа и да се чувствувате олеснето при капење.Фина Замена : ракавицата за капење може да се смета за добар избор за замена за вас кога старата повеќе не може да се користи.Спецификација : Боја : Црна,Розова Црвена.Големина : Прибл. 15х21см/5, 91х8, 27инч.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Бања Ракавица. Еднобојна : ракавицата за капење е дизајнирана со 2 различни бои што можете да ги изберете според вашите лајкови. Широка Употреба : ракавицата за капење може да се користи за многу делови од телото како нога, рака, грб, лице и сл, што е корисно. Пренослив : ракавицата за капење е со мала големина и тежина, така што лесно може да се земе со нас кога ќе треба да излеземе. Фина Замена : ракавицата за капење може да се смета за добар избор за замена за вас кога старата повеќе не може да се користи. Корисна Алатка : ракавицата за капење може ефикасно да ви помогне да ја отстраните мртвата кожа и да се чувствувате олеснето при капење.

Избор на купувачи..