• Неодамнешно
С. Поло Асн. Машка модна поло
zoom_in

С. Поло Асн. Машка модна поло

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн. Машки моден поло. Оваа мека кошула со кратки ракави со бои, се вклопува универзално носат и толку удобно, среќно ќе ја носите цел ден. Јака со предна плоча со два копчиња. Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..