• Неодамнешно
Текстурирана маичка со текстурирани маички на Georgeорџ
zoom_in

Текстурирана маичка со текстурирани маички на Georgeорџ

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одете случајно во оваа маичка со текстура со текстура во Jerseyерси за мажи. Разновиден стил во најдобар случај, овој пуловер со кратки ракави е исто толку удобен во обичните петок во канцеларијата, како и на 18-та дупка на теренот за голф. Изработено во текстура со текстура, плетена за опуштено вклопување, има многу стрии за да останете во чекор со вашиот секој потег и да ги исмејувате својствата за лоцирање за да ви помогнат да останете кул и суви. Носете го со фармерки, шорцеви или какис за изглед. Исклучиво на. Материјал : 57% полиестер/31% рајон/12% спандекс.

Избор на купувачи..