• Неодамнешно
Меур Вентилатор Машина, Рачни Меур Машина Дупки За Свадба Партија Црна, Сина
zoom_in

Меур Вентилатор Машина, Рачни Меур Машина Дупки За Свадба Партија Црна, Сина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машина За Дување Меурчиња, Рачна Машина За Меурчиња 64 Дупки За Свадбена Забава Црна,Сина Спецификација : Тип На Ставка : Рачна Машина За Меурчиња : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Електронски Компоненти Тежина : Прибл. 860g / 30.3 oz Applicable Возраст : Над 3 Години Тип На Батерија : Литиумска Батерија Испорачана Со Вградена Батерија број На Батерии : 1 Капацитет на батеријата : 2200mah Пакет Листа : 1 x Меур Машина 2 x Додатоци 1 x Меур Сад 1 x Кабел За Полнење 1 x Шрафцигер1 x Лента 1 x Налепница1 x Упатство За Употреба Висок Излез : меур машина може да генерира илјадници меурчиња во минута, и Има 4 Боја Светла Ефект. можете да гледате како избиваат шарени меурчиња кога ќе го притиснете чкрапалото, дење или ноќе. така можете да уживате во шарени меурчиња слободно време. Безбедно : машината за меурчиња е изработена од издржлив материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со одлична цврстина и отпорност на ' рѓа и не им штети на децата, малите деца, миленичињата и возрасните. Безбеден е, пренослив, лесен за употреба и лесен за чистење.

Избор на купувачи..