• Неодамнешно
Rc Авион Пропелер Rc Пропелер Rc Замена Rc Авион Додаток Одговара За Wltoys RC Авион Пропелер Додаток Замена Одговара За Wltoys А Со Завртка
zoom_in

Rc Авион Пропелер Rc Пропелер Rc Замена Rc Авион Додаток Одговара За Wltoys RC Авион Пропелер Додаток Замена Одговара За Wltoys

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

rc авион пропелер rc пропелер rc замена rc авион додаток одговара за wltoys a430 2pcs RC Авион Пропелер Додаток Замена Одговара За Wltoys A430 Со Завртки Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : RC Додатоциматеријал : Пластикапогодна Возраст : 6 Години+Опрема : Одговара За Wltoys A430 RC Авион Пакет Листа : 2 x Пропелер8 х материјали за завртки, извонредна изработка, дизајнирани за издржливост. Може да ви помогне подобро да ги контролирате играчките за далечинско управување и да ги одржувате перформансите. Лесен за инсталирање, одлични делови за замена за вашиот стар или скршен. Строги стандарди за контрола на квалитетот, така што има стабилност и одлични перформанси. Специјално дизајниран, пропелерот е погоден за Авионот Wltoys A430 RC.

Избор на купувачи..