• Неодамнешно
Бебешки Чевли Момчиња Девојчиња Први Пешаци Слатки Животни Патики За Мали Деца Пред Пешаци Гумен Ѓон
zoom_in

Бебешки Чевли Момчиња Девојчиња Први Пешаци Слатки Животни Патики За Мали Деца Пред Пешаци Гумен Ѓон

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на производот гумен ѓон. Големина на ушите : 12см должина На Влошката/4,72 инчи-9-12 месеци доенче; 12,5 см должина На Влошката/4,92 инчи-12-15 месеци доенче; 13см должина На Влошката/5,12 инчи-15-18 месеци доенче; 13,5 см должина На Влошката/5,31 инчи-18-21 месеци доенче; 14см должина на Влошката/5,51 инчи-21-24 месеци дете; должина на влошка од 14,5 см/5,7 во-2-2, 5 Години дете; должина на влошка од 15 см/5,9 инчи-2.5-3 годинамодлер; Се Надевам дека ќе имаат прекрасен шопинг искуство. ✿Здраво : благиот и дише материјал нема да и наштети на кожата на вашето бебе. Бебето може да ги носи овие први патики за пешаци за слободно играње, без разлика дали е на трева, градина или во затворен простор. ✿Нелизгање : Овие патики за одење за бебе имаат мек Анти-Лизгачки ѓон за максимална удобност и зафат, прилагодувајќи се на секоја внатрешна надворешна површина. Кука и јамка, лесна за ставање и полетување. ✿Удобно : Мекиот гумен ѓон прави бебето да се чувствува како да гази по облаците. Лесните чевли можат подобро да ги заштитат стапалата на вашето бебе. Според дизајнот на стапалото на бебето, може подобро да го промовира природниот раст на стапалата. ✿Совршен подарок : нашите тениски чевли за девојчиња се најдобрите чевли за одење бебиња како роденден, подароци За Туширање за новороденчиња или подароци за мали деца. Одење доенчиња чевли може да се совпаднат со било која облека.

Избор на купувачи..