• Неодамнешно
Црни Поло Маици За Мажи Машки Летен Принт Маица Еластична Јака Со Кратки Ракави Маица
zoom_in

Црни Поло Маици За Мажи Машки Летен Принт Маица Еластична Јака Со Кратки Ракави Маица

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Машка Летна Маица За Печатење Еластична Јака Со Кратки Ракави Маица Карактеристики : Материјал : Полиестер,Мек, флексибилен, уникатен дизајнкарактеристики : Цврста, Лента,Свртете Ја Јаката Надолу,Краток Ракав, Стил На Патент : Лабавиот Краток ракав е секојдневен стил, погоден за носење. Големината на оваа блуза е точна, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики,кога треба да бидете брзи и точни. Натпревар : врвовите На Маиците може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.Прилики : оваа секојдневна кошула е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и летна облека. Сезона : Лето : Менматеријал : Полиестердекорација : патент/џебна облека должина : Редовна должина на Ракавот : Кратка Јака : Свртете Ја Јаката Тип На Шема : Цврст Стил : Дневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Блуза Црна. Менс Поло Маици. Менс Поло Маици Краток Ракав. Краток Ракав. S.

Избор на купувачи..