• Неодамнешно
Ро Ро Женски Спортски Чевли За Трчање Чевли Со Низок Врв Чевли За Пешачење Обични Чевли Со Врвки
zoom_in

Ро Ро Женски Спортски Чевли За Трчање Чевли Со Низок Врв Чевли За Пешачење Обични Чевли Со Врвки

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

●Целодневна Удобност+ : решетка, дише и лесен плетен горен дел.Дизајн со низок врв и лесно повлекување и полетување.●Влошка од мемориска Пена+ : влошката од мемориска пена е удобна за допир, ја апсорбира силата на удар во движење, го намалува товарот на телото.Направете да се чувствувате како да одите по облакот.●Меките И нелизгачките МД Ѓонови● : МД стапалата со добра мекост може слободно да се свиткаат, што ја гушка ногата врзана со неправилен дизајн на шема за супериорен стисок и издржливост.●Лесен● : ова се одлични секојдневни чевли кога сте на нозе цел ден. Нема да се чувствувате уморни откако ќе застанете долго време.Се лизга како чорап, удобен лесен и многу лесен, дури и не сака да носи чевли.●Прилика€ : Трчање, Пешачење, работа, возење велосипед, градина, кошарка, атлетика, тенис, одбојка, фудбал, возење. Секојдневни дневни чевли кои можат да донесат повеќе уживајте во вашиот живот.€Големина на чевли : САД 5.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 36 САД 6.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 37 САД 7.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 38 САД 8.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 39 САД 9.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 40 САД 9.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 41 РЕУР РО РО е моден начин на живот обувки кои нудат чевли кои се привлечни за трендовски насекаде. Стиловите на брендот главно ги потпираат секојдневните и модните патики, како и кул, забавни, разиграни и осветлени стилови.Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите поголема удобност и пониски цени, така што клиентите ќе ги доживеат крајните перформанси на трошоците. ● ДОБАР КВАЛИТЕТ и имаме своја фабрика, секој пар чевли ќе биде проверен за квалитет, квалитетот е загарантиран, можете да купите со доверба. ● УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА и Одличен тим по продажбата, доколку не сте задоволни со производот, можете брзо да комуницирате и услугата по продажбата.

Избор на купувачи..