• Неодамнешно
Тритан Радијална Топка Брг, 6010, Создаден, Легура Stl 2RS C PRX
zoom_in

Тритан Радијална Топка Брг, 6010, Создаден, Легура Stl 2RS C PRX

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Радијално Топчесто Лежиште, Индустрија За Лежишта Број 6010, Дијаметар на Отворот 50 мм, Двојно Запечатено Затворање, За Мрсна/Мрсна Околина, Ширина На Надворешниот Прстен 16 мм, Надворешен Дијаметар 80 Мм, Легиран Челик Од Прстен Материјал, Контакт Од Типот На Заптивка, Систем На Мерење Метрика, Челик Од Кафез, РЕЈТИНГ НА АБЕК 1, Легиран Челик Од Топчест Материјал, Топчест МАТЕРИЈАЛ АИСИ 52100, Толеранција на Дијаметар на Отворот +0/-0,012 Мм, Динамичен Капацитет На Радијално Оптоварување 4.900 Лбф, Вклучува Прстен За Задржување Не, Материјал За Подмачкување полирекс ем тип На ставка : Радијално Топчесто Лежиште. Бренд : ТРИТАН. Производителот Дел Број : 6010 2rs/C3 PRX.

Избор на купувачи..