• Неодамнешно
Наил Хантер-Магии-Винил
zoom_in

Наил Хантер-Магии-Винил

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Магии е дебито издание на мултиинструменталистот И композитор Од лос Анџелес, Наила Хантер, За Напуштање На Рекорди. Секоја од шесте песни НА ЕП претставува магија, уникатно звучно место фалсификувано од имагинација и инкантација. Амбиент во природата, секоја магија ги истакнува вештините На Хантер како композитор Наила Хантер - Магии-Винил Издавачка Куќа : Оставајќи Записи. Музички Жанр : Њу Ageџ.

Избор на купувачи..