• Неодамнешно
Хансгрое Логис Пешкир бар, 24 Во Хром
zoom_in

Хансгрое Логис Пешкир бар, 24 Во Хром

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со низа модели и стилови, во комбинација со квалитетот и дизајнот што ги очекувате од Хансгро, собите од соништата стануваат реалност. Производите од Хансгрохе зрачат со прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост. Германскиот инженеринг обезбедува живот на конзистентна и сигурна работа. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : германскиот дизајн и инженеринг обезбедува конзистентни перформанси за сите ваши потреби за бања,ДИЗАЈН НА МОНТИРАЊЕ НА ЅИД : држачи За шипки за пешкири до ѕидот за лесен пристап,РОБУСНИ МАТЕРИЈАЛИ : цврстата метална конструкција обезбедува долг век на траење на производот,СТИЛ НА КООРДИНАЦИЈА : добро се спојува Со Универзалната колекција Логис, што ви дава можност да ги мешате и усогласите вашите додатоци за најдобро да одговараат НА вашата дневна рутина,ВКЛУЧЕНИ ПАРЧИЊА : ОВОЈ производ вклучува шипка за крпи и хардвер за монтирање,ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Целиот хардвер за монтирање е ВКЛУЧЕНО СО ОВОЈ ПРОИЗВОД, што го прави бриз за инсталирање самостојно,ограничена доживотна ГАРАНЦИЈА За ПОТРОШУВАЧИ : сите производи на хансгрохе се покриени СО ОГРАНИЧЕНА Гаранција на производителот применлива ЗА оригиналниот КУПУВАЧ.

Избор на купувачи..