• Неодамнешно
Добар Безброј Двојник Осмели Ме Нежни Еластики, Пакет
zoom_in

Добар Безброј Двојник Осмели Ме Нежни Еластики, Пакет

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добар Безброј Двојник Осмели Ме Нежните Еластики се направени Со јадро За Паметно Истегнување, помагајќи им на секој да ја задржи својата форма подолго без да се истегне, а сето тоа ви дава нежно и удобно држење. Добар Безброј Двојник Осмели Ме Нежните Еластики ќе се грижат за вашата коса и ќе ги минимизираат финтите. Посетете за нови производи и совети за стилизирање. Еластика, Без Метал. Америка Број 1 еластична. Не се задоволувајте со помалку од најдобрите! 1 еластичниот бренд На Америка и секој производ ветува дека ќе се грижи за вашата коса и ќе ги минимизира пречките. Безброј без метални еластики ви го даваат потребното држење и удобноста што ја посакувате. Направете секој ден одличен ден за коса Со Добра. Посетете за нови производи и совети за стилизирање. Њуел Гумена Компанија. Произведено Во Кина.

Избор на купувачи..