• Неодамнешно
Среќен ден зашиени за зашиени позадини за скролување
zoom_in

Среќен ден зашиени за зашиени позадини за скролување

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со зашиен дизајн на движење, оваа позадина има димензионален и традиционален изглед. Неговите земјен кафеав нијанси ја додаваат својата недооценена елеганција. Зашиена позадина за скролување е лесна wallsидови, подготвена позадина. Подготвен лесен материјал за wallsидови. 20,5-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Избор на купувачи..