• Неодамнешно
Без граници на ракав за капакот на капакот на капакот на капачето
zoom_in

Без граници на ракав за капакот на капакот на капакот на капачето

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сладок изглед толку удобен, ќе сакате да го носите цела сезона. Овој фустан со ракав од капаче од без граници е лесен и воздушен во ткаенина со драпи со измамен половината и еластично деколте за совршено ласкаво вклопување. Завршена и завршена со проток на гушкав полите, може да се носи на или надвор од рамото и паровите без напор со сандали или клинови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : Миди. Затворање : пуловер. Ракави : РАГЛАНСКИ КАПСКИ РАБОТИ. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаена ткаенина; целосно наредени; еластично деколте и ракави; декоративна вратоврска на вратот; Замачкана половината; Ханки полите; печатење на сите. Јуниори капа за ракав Хенки фустан од без граници.

Избор на купувачи..