• Неодамнешно
Ентинеа Исечени Дуксери За Жени Обични Пуловери Со Пуловер Со Долги Ракави Блузи За Печатење Греј XL
zoom_in

Ентинеа Исечени Дуксери За Жени Обични Пуловери Со Пуловер Со Долги Ракави Блузи За Печатење Греј XL

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : umn и зима. Пол : Женски. Материјал : 220гр воздушен слој. Категорија На Производи : Кружен Врат Дуксер. Соодветна пригода : активности на отворено, забави. Тип на шема : еднобојна + печатење тиква. Стил : Разноврсна, секојдневна, спортска, патување. 1pc џемпери табела : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 61см/24,02" Должина : 67см/26,38"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 62см/24,41" Должина : 69см/27,17"Големина : XL Биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 63см/24.80" должина : 71см/27.95"големина : ххл Биста : 116см/45.67" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 73см/28.74"големина : хххл биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 65см/25.59" должина : 75см/29.53" [материјал] - супер мек и нејасен материјал обложен со руно, овие врвови на пуловер дефинитивно ќе ве стоплат цел ден. Дуксери со патент за жени лесна топлина, дише, пријатна. [КАРАКТЕРИСТИКИ] - атлетски дуксери за вежбање, женски дуксер со пуловер ,долг ракав со палец, 1/266 јака со патент,цврста боја,исечена должина,јака за држач,обложена со руно,џебови од кенгур,опуштено вклопување,кроп топ, со дупки за палците . [ДИЗАЈН] - дуксерите со дупки за Палецот можат да ги спречат ракавите да се менуваат или мавтаат на ветрот, да ви помогнат да ги одржувате ракавите на место и рацете топли, да додадете малку повеќе покриеност на студ weather.An претерано вклопување што се чувствува екстра пространо.Не премногу кратко, не премногу долго, веднаш околу појасот. [ПРИЛИКА] - Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. [ЛАСЛУЛУ СЕРВИС] - ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.Секоја ваша нарачка е најголемото охрабрување за нашата продавница, ние секогаш работиме на создавање на најдоброто за нашите клиенти.

Избор на купувачи..