• Неодамнешно
tklpehg Женски Блузи Облечен Обичен Клиренс Опуштено Вклопување Удобна Еднобојна Туника Врвови Кошула За Вежбање Врат На Екипажот Основни Врвови За Жени Кошули Со Кр?
zoom_in

tklpehg Женски Блузи Облечен Обичен Клиренс Опуштено Вклопување Удобна Еднобојна Туника Врвови Кошула За Вежбање Врат На Екипажот

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

94" Рамо 38cm/14. Препорака за големина : Големина С Големина.18" Рамо 40cm/15. Постојано ги ажурираме нашите производи за да бидете сигурни дека ќе останете пред трендовите во светот на модата.25" Ракав 14.Модна Женска Врвна Блуза Цврст Краток Ракав Со Кружен Врат Изложена Маичка Од Папокот За Да дознаете повеќе за Женската Облека TKLPEHG, ве молиме кликнете Tklpehg Womenени Врвови Поради светлината И екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Женски Блузи Облечен Обичен Клиренс Опуштено Вклопување Удобни Врвови Од Туника Во Еднобојна Боја Кошула За Вежбање Вратот На Екипажот Основни Врвови За Жени Рекреативни Кошули Со Кратки Ракави Туника. Големина М Големина. Дизајнот на оваа блуза е совршен за да ја покажете вашата личност дома или дури и на работа. Големина XL Големина. Голем САД 8 велика БРИТАНИЈА 12 ЕУ 38 Биста 95cm/37.00" Должина 0cm/0.96" Ширината на Дното 0cm/0.00" Должина 0cm/0. Среден САД 6 велика БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 87cm/34.51" Рамо 35cm/13.78" Ширината на Дното 0cm/0. Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.

Избор на купувачи..