• Неодамнешно
Празнична графичка маица на Елф Момци со долги ракави, големини 4-18
zoom_in

Празнична графичка маица на Елф Момци со долги ракави, големини 4-18

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дедо Мраз, го познавам! Забавувајте се и празнично со овој другар графичката маица на Елф. Овој современ празник класик ги задржува стајлинг цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : 1x1 екипаж на ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; Супер-меко чувство. © Нова линија кино, сите права се задржани. Графичка маица за одмор на елф за момчиња.

Избор на купувачи..