• Неодамнешно
Garanimals Toddler Boys Boys Short Sneove Graphic Tee, 4-пакет, големини 12M-5T
zoom_in

Garanimals Toddler Boys Boys Short Sneove Graphic Tee, 4-пакет, големини 12M-5T

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добивајќи ја својата графика со маиците со кратки ракави на Гаранималс. Забавен додаток на која било облека, овие меки, памучни мешавини се сигурни дека ќе се зголемат на врвот на списокот на неговите омилени. Спарете ги со фармерки, џогери или шорцеви за непобедлива облека што е без напор и подготвено за сè што може да донесе денот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Пол Машки. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : четири маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; Мека мешавина од памук. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Graphic Toptler Boys Graphic Tee 4-пакет од garanimals.

Избор на купувачи..