• Неодамнешно
Свежа колекција Јуниорс памук Деми го турка градник, стил FT506
zoom_in

Свежа колекција Јуниорс памук Деми го турка градник, стил FT506

DEN 191.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова мало деми е скапоцен камен! Направено со мека памучна ткаенина и супер симпатична детали, ова овошје на разбојот, свежо колекционерско памучно деми -градник, ви дава лифт и ве тера да изгледате одлично цел ден! Стилот е важен. Овошје на разбојот свежа колекција знае дека малку чипка тука, некои смели бои таму го прават притисок. Вие сте неверојатни и она што го носите треба да го одрази тоа. Затоа, облечете го тој симпатичен врв и започнете задоволни со овошјето на разбојот. Овошје на разбојот свежо колекционерско памучно деми на помлад, го турка градник, стил FT506 95% памук, 5% спандекс. Туркај нагоре. Подлога. Лак во центар. Деми стил. Прилагодливи ленти. Направено за помала помлада рамка. Дополнителни бои на располагање. Безусловна гаранција. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Избор на купувачи..