• Неодамнешно
Topperscot By Boelter Brands NFL Santa Snow Globe Ornament, San Francisco 49ers
zoom_in

Topperscot By Boelter Brands NFL Santa Snow Globe Ornament, San Francisco 49ers

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хо, Хо, Хо, Среќен Божиќ! Гледајте ја снежната лета со Topperscot од Boelter Brands Santa Snow Globe украс. Висина на скоро 1,5 инчи, овој украс на снежен глобус на Санта е сигурно дека е хит. Стаклена база на снег глобус има лого на тимот внатре на чист акрилик. Студената порцеланска порцелан Дедо Мраз седи на врвот со тим украсен пена. Прославете ги празниците со Дедо Мраз и вашиот омилен тим. Topperscot By Boelter Brands NFL Santa Snow Globe украс, Сан Франциско 49ерс : украс на Санта Сноу Глобус. Стои скоро 1,5 "високи. Стаклен снежен глобус база го има логото на тимот внатре на чист акрилик. Студената леана порцелан Санта седи на врвот со тим украсен пена. Возраст : 5 години и нагоре. ПРЕДУПРЕДУВА : Под 3 години.

Избор на купувачи..