• Неодамнешно
Детски момчиња маица и шорцеви сет, 2 парчиња, големини 4-10
zoom_in

Детски момчиња маица и шорцеви сет, 2 парчиња, големини 4-10

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите спарени и подготвени да одат! Оваа дводелна облека поставена од 365 деца од Garanimals има кратки ракави и влечење шорцеви со еластична половината-совршено удобно за тоа кога е во движење. Измешајте и совпаѓајте со други 365 омилени деца и ја градите неговата гардероба со леснотија. Овој сет со две парчиња е одлична целодневна облека за училишни денови и забавно време за време на викендот. Исклучиво на. Материјал : ТЕЕ и шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; контрастни отпечатоци. Кратки карактеристики : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Облека за маици и шорцеви на момчињата поставени од 365 деца од Гаранималс.

Избор на купувачи..