• Неодамнешно
Крајбрежје Морска Шарка Врвот Сува Кутија За Складирање
zoom_in

Крајбрежје Морска Шарка Врвот Сува Кутија За Складирање

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облечете го вашиот брод со непроценлива сува кутија што ќе ги одржува сите ваши скапоцености суви со Оваа Морска Сува Кутија Од Морскиот Брег. Оваа премиум Морска Сува Кутија е се што ќе ви треба за да ја одржувате храната, електрониката, скапоценостите и многу повеќе суви кога сте на вода. Има водоотпорна о-прстенеста заптивка која ќе ја задржи водата надвор и ќе ги одржува вашите работи суви. Со лесно складирање со врвен пристап и удобни преголеми рачки за носење, одлично е за складирање алатки или мала електроника за дополнителен душевен мир при пловење. Заштитете ги вашите скапоцености и имајте лесен пристап до нив, со Оваа Морска Сува Кутија! Крајбрежје Морска Шарка Врвот Сува Кутија За Складирање, 8 х 15,4 х 10 инчи : Чувајте ги вашите алатки, храна, мала електроника и многу повеќе суви. Облечете го вашето морско возило со корисна сува кутија за дополнителен мир на умот. Водоотпорен о-прстен печат. Удобна преголема рачка за лесен транспорт. Складирање со врвен пристап за дополнителна разноврсност и лесен пристап. Издржливи градежни материјали со цврста брава на рачката за да ја држите кутијата затворена.

Избор на купувачи..