• Неодамнешно
Вокер 921-Одговара изберете: 2010-ХОНДА ИНСАЈТ, ХОНДА ЦИВИК
zoom_in

Вокер 921-Одговара изберете: 2010-ХОНДА ИНСАЈТ, ХОНДА ЦИВИК

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Калемите за Палење на вокер се произведени за да го исполнат Или надминат Квалитетот на ОЕМ. Вокер 921-2162 Одговара Изберете : 2010-2011 ХОНДА ИНСАЈТ 4 Цил 1,3 Л 2012 ХОНДА ЦИВИК 4 Цил 1,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..