• Неодамнешно
Уфле Гримани 13.8 Волан Со Сребрени Краци И Полиуретански Зафат со Инсерти
zoom_in

Уфле Гримани 13.8 Волан Со Сребрени Краци И Полиуретански Зафат со Инсерти

DEN 1119.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите Ултрафлекс волани ги исполнуваат барањата на еез директива 94/25 за чамци за задоволство и се означени во согласност со стандардите ЗА безбедност EN 28848 - EN 29775 и ABYC P22. Стандард 3/4" конус; центар вклучени; Полиуретански зафат со инсерти.

Избор на купувачи..