• Неодамнешно
Seachoice Полу-Прилагодено Покритие За Широк Бас Брод, Магла Сива, Одговара Ft. Во. Бродот, Во. Зрак
zoom_in

Seachoice Полу-Прилагодено Покритие За Широк Бас Брод, Магла Сива, Одговара Ft. Во. Бродот, Во. Зрак

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Морскиот избор ве покри со нашите Полуприлагодени Навлаки за Чамци.Нашите капаци за чамци се стилизирани за да се вклопат и имаат силен, цврст, шок кабел од 1/4 инчи зашиен во полите. Изградени од тешки, 100 проценти памучно платно од 10 унци, овие капаци се изградени за да ги издржат елементите благодарение на нанесената водоотпорна и ОТПОРНА на УВ завршница. Споените рабови се преклопени 4-слоеви без сурови рабови, а временската отпорна, анти-фитил нишка е вработена за дополнителна издржливост.Комплет за врзување е достапен за купување одделно.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Стилизиран за вклопување; силен, цврст шок кабел од 1/4 инчи зашиен во полите. Изграден за да ги издржи елементите; применета водоотпорна и ОТПОРНА на УВ завршница. Споените рабови се преклопени 4-слојни без сурови рабови. Отпорен на временски услови, анти-фитил конец за дополнителна издржливост. Тешки, 100 проценти 10 унца памучно платно. Комплет за врзување е достапен за купување одделно. Производителот дел број 50-97561.

Избор на купувачи..