• Неодамнешно
Богатствата НА каролина SS4073-ЗНАМЕ - Родител Малтешко Знаме, повеќебојни
zoom_in

Богатствата НА каролина SS4073-ЗНАМЕ - Родител Малтешко Знаме, повеќебојни

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатствата НА каролина SS4073-Знаме-Родител Малтешко Знаме, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..