• Неодамнешно
Алден Дизајн 41 Подигнете Ја Горната Масичка Со Прегради За Складирање, Црна
zoom_in

Алден Дизајн 41 Подигнете Ја Горната Масичка Со Прегради За Складирање, Црна

DEN 1599.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа масичка за кафе со лифт шик и практичен додаток чија маса може лесно да се прилагоди на соодветна и удобна висина за користење лаптоп, пишување или вечера додека седите на каучот. Под масата се крие голем простор за складирање за одржување на секојдневните користени предмети практични и чисти. Две поделени долни полици можат да сместат корпи со играчки или да покажат некои украсни омилени. Изработена од водоотпорна обвивка и тежок метален хардвер, нашата масичка за кафе со можност да собере вкупно до 55 килограми/121,3 килограми е силна и цврста за вашата секојдневна употреба. Алден Дизајн 41 "Подигнете Ја Горната Масичка За Кафе со 2 Прегради за Складирање, Црн Алден Дизајн 41" Подигнете Ја Горната Масичка За Кафе со 2 Прегради За Складирање : Материјал : П2 МДФ, метал. Вкупна димензија : 41 х 19,5 х (19,2-24,2)" (Lx Wx H). Големина на маса : 41 х 19,5" (Lx W). Скриена внатрешна големина на одделот : 34 х 15,6 х 5,3" (Lx Wx D). Единечна големина на отворена полица : 16,7 х 16,6 х 7 " (Wx Dx H). Г. В. : 26,6 кг / 58,5 фунти. Макс. капацитет на оптоварување : вкупно : 55 кг / 121,3 фунти; маса (кога е продолжена) : 10 кг / 22 фунти; скриена преграда : 20 кг / 44 фунти; долна полица : 16 кг / 35,3 фунти. Боја : црна. Забелешка : за ваша безбедност, ве молиме не стојте на масата. Ве молиме бидете внимателни со прстите кога ја кревате/спуштате масата. Ве молиме, не ставајте топли контејнери директно на масата. Се препорачува употреба на подлоги за пијалоци/тенџере.

Избор на купувачи..