• Неодамнешно
Лејди планина Сликарство печатење на завиткано платно
zoom_in

Лејди планина Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Стил : -образно. Пол : -нетрална. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Големина 48 "h x 48 " w x 1. Димензии : Големина 48 "H x 48 " W x 1. Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Стил : Современа. Големина 48 "H x 48 " W x 1.5 "d - Севкупна тежина на производот : -12 фунти. Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Примарен уметнички материјал : -Канвас. Пол : неутрален. Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ".5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина 48" H x 48 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 48 ".5 "D - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Вклучува сертификат за автентичност. Боја : разнобојно "Д) : Мал 18" -24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 48". Временски период : -образно. Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs.Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. Боја : -Маликолор. Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Материјал : платно. Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Marm9127 Карактеристики пристигнуваат подготвени да се обесат. Тема : Пејзаж и природа. Димензии големина 18" H x 18 "W x 1,5" D целокупна висина - од горе до дно : 18 ". Средна : -икула печатена. Севкупна тежина на производот : 12 фунти. Професионално рачно истегнат. Големина (48" H x 48 "W x 1. -Материјал : платно. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". -Професионално се протегаше рака. Големина (32" H x 32 "W x 1.5 "D - Големина : -ивертирана 41 " и погоре. Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". -Арктурална работа од издаваштво Куртис.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -48 ". Уметнички дела од издаваштво Куртис. Големина 48 "h x 48 " w x 1. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ".5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -48 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". -Пококува сертификат за автентичност.5" D) : преголема 41 "и погоре. Големина 48 "H x 48 " W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ".

Избор на купувачи..