• Неодамнешно
Австралиски Златен ЗАШТИТЕН ФАКТОР Лосион За Сончање, Водоотпорен, фл оз
zoom_in

Австралиски Златен ЗАШТИТЕН ФАКТОР Лосион За Сончање, Водоотпорен, фл оз

DEN 166.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Австралиски ЗЛАТЕН ЗАШТИТЕН ФАКТОР лосион комбинирајте заштита од сонце заедно со супериорни масла за хидратација на кожата за да ја оставите вашата кожа хидрирана и негувана. Широк Спектар Protection/УВБ Заштита. Формула без масло. Мајчин Австралиски Екстракт Од Багрем обезбедува антиоксидантни придобивки. Отпорен на вода-80 минути. Австралија злато потпис мирис. Сликите на производот имаат ново пакување, пакувањето на испорачаните производи може да варира.

Избор на купувачи..