• Неодамнешно
Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5788-БЛК-БЕИ
zoom_in

Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5788-БЛК-БЕИ

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5788-БЛК-БЕИ Модерна жалба опкружува Conwire Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина 4 - Парче Пресек Троседот. Тапацирот од мека и издржлива ткаенина покрива густа подлога од пена и индивидуално завиткан систем за пружински серпентина за потпорен тросед во дневната соба што ќе стане место за одмор за семејството и пријателите. Вертикалното тафтување на каналот и суптилните француски цевки додаваат длабочина на овој пресек инспириран од гроздобер, кој без напор станува фокусна точка во вашата дневна соба. Цврсто изграден од дрво и иверица, овој тросед има капачиња за стапала што не означуваат и може да се пофали со мат црна основа. Разноврсна и елегантна, оваа пресечна троседот е идеално прилагодена за различни стилови на декор во вашата дневна соба, салон или домашна канцеларија. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Еден-Апелирам Канал Тафтуван Тапациран Ткаенина Без Раце Стол. Еден-Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина Левата Рака Стол. Еден-Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина Отоманската. Еден-Апелирам Канал Тафтувана Тапацирана Ткаенина Десната Рака Стол Канал Тафтување Детали. Француски Цевки Акценти. Ткаенина Тапацир.

Избор на купувачи..