• Неодамнешно
Парови Животни Клипови За Коса За Уши Косплеј Шноли За Коса Алигаторски Шноли Додатоци За Коса
zoom_in

Парови Животни Клипови За Коса За Уши Косплеј Шноли За Коса Алигаторски Шноли Додатоци За Коса

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Ова се извонредни клипови за коса за жени и девојки, можете ДА ЈА НАПРАВИТЕ секоја фризура што ја сакате само со овој клип за коса. Изработени од врвни и еластични материјали, не се лесни за бледнеење, деформирање или кршење подолго време на сервисирање. Со дизајн на уво на животни, многу симпатичен, погоден за употреба во секакви прилики. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Фланелет. - Големина : 10, 00Х7, 00Х1, 50см/3, 93Х2, 75Х0, 59ин. - Со дизајнот на увото на животните, овој клип за коса е лесен за носење, многу убав и убав. - Нашиот клип за коса нема да ја повлече и оштети вашата коса, сигурно може да имате удобно чувство на носење. - Деликатна боја и мала големина, овие штипки за коса можат да се вклопат за многу различни тимови, нека бидете попривлечни. - Широк спектар на примена, совршен за секојдневно облекување, фотосесија, косплеј, сценски перформанси и така натаму. - Клиповите за коса се направени од врвен и еластичен материјал, издржлив за долго време за употреба. Со дизајнот на увото на животните, овој клип за коса е лесен за носење, многу убав и прекрасен. Нашиот клип за коса нема да ја повлече и оштети вашата коса, сигурно може да имате удобно чувство на носење. Деликатна боја и мала големина, овие штипки за коса можат да се вклопат за многу различни тимови, нека бидете попривлечни. Широк спектар на примена, совршен за секојдневно облекување, фотосесија, косплеј, сценски перформанси и така натаму. Клиповите за коса се направени од врвен и еластичен материјал, издржлив за долго време за употреба.

Избор на купувачи..