• Неодамнешно
Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметности го отпечати „Миконос вода II“ крајбрежен - сина, бела
zoom_in

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметности го отпечати „Миконос вода II“ крајбрежен - сина, бела

DEN 639.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Миконос вода II“ крајбрежен - сина, бела миконос вода II, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Наутички дизајн со крајбрежна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..