• Неодамнешно
Мапи и знамиња на Wynwood Studio Maps and Flags Wallидни уметности за печатење „Мапа на поголемите Торонто и предградијата 1916“ Мапи на американски земји - Греј, Греј
zoom_in

Мапи и знамиња на Wynwood Studio Maps and Flags Wallидни уметности за печатење „Мапа на поголемите Торонто и предградијата 1916“

DEN 1199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карта на Големите Торонто и предградијата 1916 година, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со мапи со американски земји за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..