• Неодамнешно
Инктастична Коса На Бродот Не Се Грижи, Волан-Црвена Сина Маица Со Долги Ракави
zoom_in

Инктастична Коса На Бродот Не Се Грижи, Волан-Црвена Сина Маица Со Долги Ракави

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа слика содржи син волан (тркало на бродот, тркало на бродот) и текст "косата на бродот не се грижи" во сина и црвена боја. Одличен подарок за љубителите на брод, морнар и едрење! Инктастична Коса На Бродот Не Се Грижи, Волан-Црвена Сина Маица Со Долги Ракави За Возрасни Машки Атлетски Хедер ХХХЛ. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. не чамци бродови морнар едрење брод капетан наутички типографија смешни цитат велејќи текст сино црвено менс облека за возрасни облека маичка.

Избор на купувачи..