• Неодамнешно
Лументо Машки Маици Ревер Вратот Маица Краток Ракав Поло Маица Класичен Одговара Маица Копче Пуловер Бела Л
zoom_in

Лументо Машки Маици Ревер Вратот Маица Краток Ракав Поло Маица Класичен Одговара Маица Копче Пуловер Бела Л

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал-100% Полиестер. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Плакета со копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор.Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Кошула За Голф : Врат На Ревер, Еднобојна Боја, Боја На Копче : Темно Сива, Бела, Кралска Сина, Црна, Темна Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% полиестернеклин : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, Карактеристики На Голф : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маица, Летна Блуза, Лабава Маичка. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Дизајн - Обична Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Блуза Со Копчиња, Трендовски и Убав. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Избор на купувачи..