• Неодамнешно
Менс Дрибленд 5. Оз Џеб Маица Пакет
zoom_in

Менс Дрибленд 5. Оз Џеб Маица Пакет

DEN 817.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла насекаде; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; залепена рамо до рамо; лево-џеб од пет точки; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл 50/50 Џебна Маица 10 Пакет.

Избор на купувачи..