• Неодамнешно
Шамија Сатенска Лента За Коса Со Јазли Притисната Лента За Коса Лента За Коса Едноставна Картичка За Коса
zoom_in

Шамија Сатенска Лента За Коса Со Јазли Притисната Лента За Коса Лента За Коса Едноставна Картичка За Коса

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Сатинстил : Женско моделирање : пригоден подарок со јазли : сувенир За Патување, изложба, промоција на рекламирање, деловен подарок, церемонија на отворање : бургундска,темно жолта,розова,крем,сива,црна,шампањ,зелена,морнарица,Кари Шамија За Коса Сатенска Лента За Коса Со Јазли Со Лента За Коса Едноставна Картичка ЗА Коса 9 ПАРЧИЊА.

Избор на купувачи..