• Неодамнешно
Замена RF нафта тава компатибилна со 2006 година- Форд Фузија Меркур Милан 4cyl 2.3L алуминиум
zoom_in

Замена RF нафта тава компатибилна со 2006 година- Форд Фузија Меркур Милан 4cyl 2.3L алуминиум

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Material : Aluminum Replaces OE Number : 6 M8 Z6675 ABInterchange Part Number : FP57 A,264451,6 M8 Z6675 ABWarranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair , и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на ОЕ : 6 M8 Z6675 AB. Број на размена на дел : FP57 A, 264451,6 M8 Z6675 AB. Одговара Изберете : 2006-2009 Ford Fusion SE 2006-2009 Mercury Milan Premier и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Избор на купувачи..