• Неодамнешно
Можеме И Ние Вегетаријанска Кремаста Боја
zoom_in

Можеме И Ние Вегетаријанска Кремаста Боја

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики нашата верзија На Темпера Боја без груби хемикалии и секогаш безбедна за сигубопитни усти овие бои се препорачуваат за палетата на бои (1 година нагоре) бидејќи постојат и други состојки кои не се придржуваат до диета за бебиња/доенчиња, Како Што Се Природно овошје Киселитемпера боите се направени со исто органско овошје и зеленчук во прав и се одличен чекор од Нашите Оригинални Природно Безбедни Бои За Прститие немаат тактилна текстура, но се мазни и свилени бои Во 2 Мл. тегли со 4 бои и направи повеќе од 12 мл. боја.Бои во форма на прав, само додадете вода во посебен контејнер.Внимание - не додавајте премногу вода, може да ја уништи конзистентноста на бојата.Димензии-9 х 2 х 5 во.Тежина-10 мл.- SKU : WCTAS003 Ја Прикажува Нашата верзија На Темпера Боја без груби хемикалии и секогаш безбедна за сигубопитни усти. Овие бои се препорачуваат за палетата на бои (1 година нагоре) бидејќи постојат и други состојки кои не се придржуваат до исхраната за бебиња/доенчиња, како Што Е Природната Овошна Киселина. Темпера боите се направени со исти органски прашоци од овошје и зеленчук и се одличен чекор напред од Нашите Оригинални Природно Безбедни Бои за Прсти. Тие немаат тактилна текстура, но се мазни и свилени. Бои во 2 мл. тегли со 4 бои и направи повеќе од 12 мл. боја. Бои во форма на прав, само додадете вода во посебен контејнер. Внимание - не додавајте премногу вода, може да ја уништи конзистентноста на бојата. Димензии-9 х 2 х 5 во. Тежина-10 мл. - ШКУ : WCTAS003.

Избор на купувачи..