• Неодамнешно
Боја За Перење Креола, Жолта, Оз, Комплет Шишиња
zoom_in

Боја За Перење Креола, Жолта, Оз, Комплет Шишиња

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идеален за рано Детство. Врвен квалитет на перење; лесно се мие од кожата и повеќето алишта што се перат. Прави сликарство "без грижи" за наставниците и родителите. Кремаста конзистентност што ја претпочитаат корисниците. Обезбедува конзистентни перформанси. Секое шише содржи 16 унци боја. Пакет од 6 шишиња. * Децата можат слободно да се изразат затоа Што Бојата Што Се Пере Креола се чисти само со сапун и вода. • Бојата што може да се пере не капе лесно од четката, не се одвојува - е стабилна за замрзнување и одмрзнување, обезбедувајќи конзистентни перформанси и карактеристики лесни за чистење на капачето! • Лесно се мие од кожата и повеќето детски алишта. Нетоксични.

Избор на купувачи..